| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca Bill Gate vrea depopularea lumii?
A spus el vreodata asta? sau oamenii doar au interpretat? as dori si eu odata pentru totdeauna sa aflu, daca e adevarat de ce nimeni nu face nimic?
Nu ma refer la oamenii, ci la liderii mondiali, guvernele.

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

NU E NORMAL SA DORIM TOTI ASATA
sa dispara toti care polueaza planeta fara sa ofere nimic la schimbul vietii lor

fara sa aiba ei fabrica lor
fara sa fabrice ei o matura o lopata un burghiu o grebla un ou o ceapa un cartof un carbune ceva

SA RAMANA DOAR CEI CE AU CEVA DE OFERIT LA SCHIMB
care au spatiu vital
care au ceva al lor
actiuni la o mina de carbune
sau ofera ceva, lucreaza intr-o fabrica si fabrica semanatori greble lopeti ceva real concret si palpabil

restul SUNT PREA MULTI ROBOTI CARE ASTEAPTA SA IA LOCURILE DE MUNCA ALE OAMENILOR

sunt prea multi oameni bogati pe planeta asta care vor sa debpuleze urgent planeta ca sa nu mai fie poluare si ca sa le ajunga mancarea

nu intelegi ca este spre binele tuturor oamenilor capabili sa faca ceva sa ofere ceva societatii in schimbul vietii lor
si aastia care toti sunt bolnavi de anxietate ca e la moda
sa fie exmatriculati pentru ca respira aerul altora care chiar ar putea sa sape pamantul
care chiar ar putea sa produca mere pere gutui ceva cu care aduce un beneficiu societatii

TU CREZI CA ESTE NORMAL SA EXISTE BLOCURI!?
BLOCURILE SUNT O PLAGA A SOCIETATII

normal este ca oamenii la oras sa stea in case cu maxim un etaj
la parter sa aiba magazinul cu ce produc ei pe pamanturile lor
sau afacerile lor fabrica lor
si la etaj sa locuiasca ei

si restul trebuie sa dispara sa devina ingraseminte pentru campuri ca sa dipara desertul
ca sa aiba cum sa fie bine pentru cei putini care chiar nu fac umbra pamantului fara ca ei sa produca absolut nimic cu mana lor!

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa a zis ca vrea un vaccin pentru a scapa de oameni, pentru ca nu mai sant bani de pensii si alimente, resursele se duc. Ala face propaganda sa castige bani, e un IT-st nu se pricepe in medicina, iluminatii se ocupa cu virusii si tot ce tine de ucidere in masa.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Si de ce nu il aresteaza? de ce numeni nu se baga?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca autoritatile sunt mai sanatoase la cap ca de-alde mgtow. Si tu daca ai avea putin discernamint, ai cauta cam ce face bilica asta. https://givingpledge.org/Pledger.aspx?id=199

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa il aresteze ca ce? Ca doneaza milioane pentru cercetate?

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar incep dusmanii mei sa ma barfeasca (brain wash ii numesc) manipulati ca niste bebelusi cred in ce nu trebuie sa creada, aia habar n-au ca sant manevrati si se lasa influentati usor, cert e ca multa lume nu isi da seama de asa ceva si se bazeaza pe tampenii zise la tv, iluminatii au condus lumea in secret si va continua sa o faca pana obtine puterea absoluta, controlul total asupra noastra. Cel putin noi poate nu ajungem asa departe dar vezi tu imigrariile astea cu refugiatii planificate pentru a facilita sclavia in europa - mai multi imigranti inseamna ca doresc salarii mai mici pentru multe ore de munca de aici se trage concluzia ca sant mai usor de controlat, crizele financiare si alte pagube pe lumea asta sant planificate din timp altfel daca exista doar guvernul pentru fiecare tara in parte nu existau atatea probleme in momentul de fata. https://www.youtube.com/watch?v=eQBsVP0bmGs daca arogantii astia care tot zic de mine aveau dreptate nu exista saracie, toata lumea avea un salariu bun si o viata mai buna asa ca trage concluzia

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ca vrea sa omoare oameni in masa, scuze asa spun teoriile

| zilog a răspuns (pentru anonim_4396):

Gandeste te rog cum sa se aresteze singuri ei sunt deasupra legilor

suntserios
| suntserios a răspuns:

E conspirația preferata a saracilor cu duhul. Atat ii duce minte atat inteleg. Vezi la @mgtow Rasounsul lui e dovada suprema.

Sa fie clar oamenii bogati nu vor dori niciodata depopularea lumii. Cu cat mai multi si mai prosti cu atat ei fac bani mai multi. E ca si cum ai avea un magazin si ai vrea sa iti moara clientii ca sa o duci ma bine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Abureli. Lumea vorbeste big grin

| Wr3nch a răspuns:

Nu a zislaughing) Dar lumea mananca teorii ale conspiratiei pe pita.

| Dismally a răspuns:

Cei care "interpreteaza" asta nu sunt oameni, sunt doar niste cimpanzei cu doi neuroni care viseaza conspiratii cu implantarea de cip-uri prin tehnologia 5G... Chiar le-ar prinde bine niste cip-uri, poate asa ar avea si ei mai multa minte decat un cartof big grin

| CostinAlamariu a răspuns:

Ok deci n-o sa zici nici da nici nu. Bill Gates a declarat în repetate randuri ca suprapopularea lumii e un pericol si e nevoie ca ea sa inceteze. Uite aici videoclipuri cu acele afirmatii:
https://youtu.be/obRG-2jurz0
https://youtu.be/ozlbeXrb_5A
https://youtu.be/0MMifQvuN08

Interpreteaza cum vrei informatia asta. Eu doar ti-am aratat-o.

| PainTech a răspuns:

De-aia se duce prin Africa să le construiască la aia toalete igienice, că vrea depopularea lumii.

Și cu banii investiți în sănătate... Cum sa vrei depopularea lumii când tu donezi pentru sănătate și pentru wc-uri?

===

Am văzut acum câteva zile o reclamă la un fes anti-5G care costă 68 de lei (redus de la 168).
Cred că teoriile astea ale conspirației sunt făcute special pentru fraieri ca alții să aibă de câștigat bani frumoși de pe urma celor cu 2 neuroni și jumătate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cum ramane cu vorba spusa de Bill Gate ''Populatia globala este acum de 6, 8 miliarde de oameni si vom ajunge la 9 miliarde de oameni in curand. Daca vom face o treaba foarte buna cu noile vaccinuri, cu serviciile medicale de reproducere, com putea sa scadem cifra asta cu 10-15%",

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e cu ea? E o declaratie scoasa dintr un context mult mai complex in care omul vorbeste despre cum serviciile medicale ar putea tine in frau cresterea necontrolata a natalității care ar duce la foamete si poluare si mai mare.

Daca iti pui putin capul la contribuție, poate ca tu poti nu ca mgtow ai intelege ca daca omul zice ca o crestere de la 6miliatde la 9 poate fi controlata nubinseamna ca vrea sa omoare pe cineva.

| TristanTzara a răspuns:

Hapoi Hiluminații vor să ne omoare pe toți ca sacrificii pentru Satan, că doar Bill Gates e "Iubesc Satanismul" pe Ebraica Veche. Nimeni nu face nimic că toate națiunile cu excepția României au religia de stat Satanismul și se bucură.