| TeruoSan a întrebat:

Eu stiu, dar vreau sa stiu ce cred alti utilizatori :
Cine este adevaratul Dumnezeu?

E, Iehova!
si inca ceva, Cine este Martor al lui Iehova?

37 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

E Isus Hristos,
Da ai tot dreptul sa spui ca e Iehova, dar sa stii ca Pe D`zeu il cheama asa si are mai multe nume...
Si daca crezi ca`s nebuna...si alti utilizatori sunt de acord cu minelaughing
Avem tot dreptul sa ne certamlaughing.de la o intrebare...
Eu sunt pocaita, iar tu martor/a

| FucktheSystem a răspuns:

@Woodenpints Eu n-am nici plete că am părul relativ scurt, dapoi barbă. sad
Acum îmi e ciudă.

| LittleandLiars a răspuns:

Cum ai spus...m-am consultat cu un "Martor" si mi-am dat seama ca nu aveti minte si de aceea toti sunteti o adunatura de necipoliti si neghiobi.Sunte-ti o secta big grinnimic altceva oh go on

| BigBang a răspuns:

Ce vroiam eu sa spun e ca intrebarile nu au nici o noima, mai ales cand se porneste de la premisa gresita si se vine cu raspunsuri ilogice, pe deasupra.Pe intelesul tau:"nu poti construii o casa stabila,daca fundatia nu e solida".Asa si in cazul religiei pe site-ul asta:unii pun fel si fel de intrebari si se vine cu fel si fel de raspunsuri, care mai de care, mai aberante.salut

| LittleandLiars a răspuns:

Dumnezeul adevarat este Iisus Hristoshappy iar voi Martorii lui Iehova sunte'ti doar o secta straight face nimic mai mult.Credeti una si buna ...documentati-va! Citeste Biblia si apoi vorbeste! Ciudateniephbbbbt

| Radamel a răspuns (pentru crysstyann):

Cisteste biblia frate... Exista doar un singur dumnezeu adevarat si unul fals care conduce lumea in care traim, Satan citeste biblia apoi fa raspunsuri.

| S3D4n a răspuns:

Iehova isi recunoaste martorii! Is 43:10-12