| Ambassaderåd a întrebat:

Exista locuri ascunse pe Glob? exemple big grin?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Romania. E nedescoperita pentru ca e acoperita de prea multa prostie

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Probabil sunt atat de multe locuri ca unele n-au fost descoperite si poate nu vor fi descoperite niciodata.
exista insule, buncare subterane etc.

| Tom a răspuns:

Probabil ca sunt locuri ascunse pentru oamenii de rand.Fi sigur ca cei de la NASA pot vedea prin satelit fiecare coltisor de pe glob asa ca nu cred ca mai sunt locuri ascune doar cu o singura exceptie adancul oceanelor unde inca nu au putut ajnge sa descopere ce exista pe fundul lor.Si ca sa-ti dau un exemplu sa zicem Atlatida inca nu a fost descoperita insa se stie de existenta sa.

| Anileda a răspuns:

Insula Macko, sa ma duc si eu acolo la luna plina ca sa ma transform in sirenalaughing
Din cate stiu eu sunt multe insule care nu apar pe nicaieri...aici ma refer pe harti.

| Lol_1641 a răspuns:

O ascunzatoare buna e la mine sub pat, sau daca esti fata sub patura!winking

| Sweet00gum a răspuns:

Pai daca-s ascunse, cum sa ti le zicem?