| MosIonRanga a întrebat:

Exista riscul ca un fulger sa loveasca in mentalul din sutienul unei femei cand se plimba pe strada?

Răspuns Câştigător
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Un fulger nu, poate o mataranga.

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca nu in "mental", poate doar in metal.

| sabin89 a răspuns:

Pe strazi ca pe strazi, dar daca se plimba pe coclauri sunt sanse mari sa o pateasca. happy

| Narcis2007 a răspuns:

Nu exista sansa asta

| Kaℓi a răspuns:

Cam la fel de mare ca acela de a lovi "mentalul" dintr-o plomba. Ca sa nu mai spun de pierce-uri si accesorii!

| Rakanishuu a răspuns:

Există, dar nu prea.
Da' îmi place întrebarea asta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să te sperii. Nu mai este nevoie să te lovească în mentalul din sutien. Ești lovită deja în celălalt mental, s-a rezolvat problema.
Tămâie, nene.

| Zabbyel a răspuns:

love strucklove struck daca e pacatoasa love struck o loveste si "altceva" rolling on the floor))))

| IonutGaby a răspuns:

Exista riscul ca sa loveasca sutienul pentru ca e un obiect metalic si atrade electricitatea, dar sansele sunt mici ca sa se instample.

| zaratu a răspuns:

Nu cred

| vRemi a răspuns:

Nu prea, avand in vedere ca toate blocurile au acum paratrasnet, si ca exista atata metal in oras, este insa foarte probabil pe un camp deschis.

| 12AA a răspuns:

Nu cred, deoarece loveste de multe ori punctul cel mai inalt si cel mai mult incarcat energetic, deci nu prea sunt sanse doar daca este pe camp, o pajiste...

| Ghost99 a răspuns:

Foarte putine sanse...insa cum zice xSmok daca esti pe camp deschis ai sanse mai mari sa fi lovit

| inLoveWithNutella a răspuns:

Sunt slabe sanse sa se intample asa ceva