| Girly97 a întrebat:

Daca un perus este lasat liber sa zboare prin casa nu exista riscul sa se loveasca de ceva cand aterizeaza?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta e problema lui cum pilotează.
Problema mai mare este sa nu il scapi afara pe geam sau pe usa.

| Drimmero a răspuns:

Trebuie sa-l lasi sa zboare si prin casa ca sa se obisnuiasca, dupa cateva ture va zbura perfect, la inceput o sa se loveasca putin dar nu e atat de prostut sa mearga cu viteza unde nu stie, se orienteaza el, fii fara grija.

| Andreidașchevici112 a răspuns:

O colegă avea un perus și l-a lăsat prin casa și a dat cu capul de calorifer și R.I.P

| AndreiSingurul a răspuns:

Exista