| vioafe a întrebat:

Exista universuri paralele, exista posibilitatea de a fi tot "noi", dar care traim dupa alte "scenarii"? Multumesc.

3 răspunsuri:
| bamse a răspuns:

Daca ar fi sa raspund diplomatic ca sa ma placa lumea as spune : posibil.

Eu insa imi spun parerea mea. Nu exista!

| Filozoful a răspuns:

Dar normal ca exista, poate raspunsul meu iti va parea prea dur, dar exista.si daca vrei sa-ti explic poti sa-mi lasi id-ul prin mesaj.

| Enzo2011 a răspuns:

Nu poti spune de ceva ca nu exista pana nu ai dovada clara asa pot spune si eu ca Dumnezue nu exista deoare mi se confirma prin faptul ca nu sunt dovezi solide despre existenta sa deci un lucru neargumentat si sustinut de dove este un lucru inexisten.