| valerika2012 a întrebat:

Exista vampiri da sau nu?

Răspuns Câştigător
| BogdanPunct a răspuns:

Imi pare foarte rau sa te dezamagesc, dar din pacate (pentru tine) nu exista vampiri. Prea mult twilight strica. sad

| valerika2012 explică (pentru BogdanPunct):

Mersi de raspuns al tau a fost cel ma frumos

14 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Exista copile proaste,care cred in tot ce le serveste Twilight,TVD, True Blood, sau Academia Vampirilor si nu au ce face, punand astfel intrebari stupide pe TPU? Indubitabil si inviolabil, onorata instanta!

| Rapplex a răspuns:

Vezi ca te cauta aia de la gradinita.Lasa dracu' pc-u, dai foc, si ai grija ca daca urmaresti filme erotice s-ar putea sa ramai gravida.winking

| MrAngelus a răspuns:

Da, exista; in filme, carti si in vise

| dragos9234 a răspuns:

Unii cred ca exista dumnezeu, altii ca exista vampiri.Personal cred ca sansa ca un vampir sa existe este mai mare ca sansa ca dumnezeu sa existe

| Kyrie a răspuns:

Daca vin la tine si te musc ma crezi ca's vampir? laughing

| eu4you a răspuns:

Iti spun eu ca nu! e imposibil.Nu pot crede in asa ceva decat daca vad cu ochii mei.Nici macar daca imi spune prietena mea cea mai buna.

| NonEinstein a răspuns:

Dăăăăăăă,normal ca există.

| Ionut6999 a răspuns:

Nu. Vampirii sunt creaturi fictive inventate de om. Daca nici in castelul Bran, cel mai vampiresc loc ca sa zic asa, din lume, nu exista vampiri, dar in restul lumii?

| JustClaudiu a răspuns:

Da..Curvele.Te sug alea de mori.

| msweety a răspuns:

Nu stiu cat de mult te uiti la filme, cert e ca esti in ceata...Si eu ma uit la seriale si filme cu vampiri dar clar sunt sigura ca nu exista.e fictiune fratilor terminati cu chestiile astea

| Alecssutssaa a răspuns:

Nu, nu exista vampiri.

| nicolaevieru a răspuns:

Vampirii sunt creaturi imaginare menite sa sperie oamenii. Funda te rog.