| SaveTheNature a întrebat:

Fii sincer.Ai furat vreodata? Si daca da -ce anume? Ce te-a impins sa furi? (stai linistiti aici nu te prinde politia).

Răspuns Câştigător
| demonangel24 a răspuns:

Odata am furat o punga de cipsuri dar din greseala. Am intrat in magazin am luat-o si am plecat dar am uitat sa platesc desi aveam banii in buzunar. laughing

34 răspunsuri:
| Adryanna2000 a răspuns:

Nu crezi ca esti cam indiscret si nu, nu am furat niciodata nimic.

| Adryanna2000 a răspuns:

Uite sti ce, eu sunt o persoana diplomata si nu ma angajez sa raspund unor intrebari stupide si care nu isi au rostul!

| EXPRO a răspuns:

Odata am furat o jucarie in forma de trifoi stralucitoare. Am furat-o pentru ca mi-a placut si sa fiu sincer ''diavolul'' m-a impins sa fac acest gest oribil. Oricum eram un copil si am furat-o de la varul meu happy