| Dalmore a întrebat:

Ati furat vreodata?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,daca pirateria inseamna furt =DA, am piratat si piratez, de asta iubesc Romania ca macar asta e gratis

| Freya1 a răspuns:

Da

| SilentRain a răspuns:

Da, fur mereu tensi unchiului meu cand trec in vizita pe la el

| Dismally a răspuns:

Da, am furat o jucarie cand eram copil big grin

| GoldenZenith a răspuns:

Da blushing. De câteva ori, și culmea că devenisem buna la asta. rolling eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ce ai sterpelit? laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciocolata, forfecuțe de unghii, o pensula pentru fardul de obraz care îmi placea și era prea scumputa, am luat și o râșniță cu chili o data. D astea laughing) era mai mult de amuzament.
Tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Jucarii de la prieteni ( pe care le duceam inapoi dupa ce ma plictiseam de ele, adica a doua zi laughing ), fructe ( pentru ca sunt mult mai delicioase dupa ce te alearga o baba cu un bat in mana in timp ce iti ureaza de sanatate sau cand esti amenintat cu pusca ca sa te dai jos de pe gard laughing ), sticlarie de laborator ( umplusem gentile eu cu o tipa, nici nu se auzea dubios cum zdranganeau alea day dreaming ) etc. laughing Copilaria mi-am petrecut-o la tara si cum ma plictiseam teribil, eu cu o prietena, am decis sa ii " vizitam " casa unui vecin ( stiam ca e plecat ) si sa imprumtam de la el pe o perioada nedeterminata... furculite. rolling on the floor Nu, nu erau "amanetabile" laughing

| CleanHeart a răspuns:

Da, un pupic pe obraz la gradinita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de cateva ori. Adrenalina pe care o simteam era nepretuita. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,inimi.

| SandraEve a răspuns:

Inima cuiva? big grin
Glumesc, nu. Nu am furat. Poate din mancarea sora'mi sau sa-i iau hainele fara sa o intreb

Întrebări similare