| anonim_4396 a întrebat:

Ati furat vreodata ceva, propriu sau la figurat? Ce-ati furat?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am furat increderehee hee
Pacat ca si mie mi-a fost furataI don't want to see

| marrr a răspuns:

La propriu: am furat o papusa cand aveam 5 -6 ani de la o colega de gradinitastraight face.
La figurat: Mi s-a spus ca am furat inima cuiva.

| OanaG a răspuns:

Nu am furat... dar un baiat mi-a furat mie inima!laughing Hotu

| nobody_9468 a răspuns:

Am furat multe...
Priviri, complimente, lacrimi, inimi, zambete...
Dar ce ma doare, este ca inima mea este departe.
In cautare...de fericiri, iubiri.
Mi-e teama ca nu va gasi...
Decat dezamagiristraight face.

Bafta.

| Hombre a răspuns:

Fur brichete intr-o veselie.Mereu ma trezesc cu cate o bricheta in buzunar si imi zic "am pus-o iar".

| Lucyus_8602 a răspuns:

Ohooooo, da' ce n-am furat! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furam meserii, furam dragostele altora fara sa vrem, furam priviri incruntate, furam pumni in figura, furam condamnari cu suspendari, furam blesteme dar cel mai mare furt este furtul pacatului cind ne-am nascut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, inima prietenului meu
Increderea oamenilor
Prietenia oamenilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brichete, daca stau bine sa ma gandesc sunt chiar cleptomana din punctul asta de vedere!
Altfel, am furat meserie de la cineva!

| silviuilas a răspuns:

Da uneori.