| ninita a întrebat:

Fiziononia influenteaza personalitatea?

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Stiinta influenteaza filosofia?

| harciog a răspuns:

Ce mama naibii sa bagam teorie peste experienta sau peste felul de a fi si de a trai al fiecaruia? Este libertate? Traiti-o fratilor cu intensitate fara a incerca vreo diferenta intre oameni.Imi place, imi place, nu-mi place nu-l accept si plec mai departe.E simplu.

nony
| nony a răspuns:

N-au treaba.Personalitatea e genetica.Fizionomia ti-o poti modifica in timp.

| Eva a răspuns:

Mai degraba invers.

| clauX a răspuns:

Depinde. Daca esti obsedat de cum arati, personalitatea e influentata, daca nu esti obsedat/a nu influenteaza.
funda?