| anonim20 a întrebat:

Hei! ajutati-ma plizz... dati-mi ceva idei pe tema "cartea miracol al cunoasterii" Dau fundita

1 răspuns:
| AnaMaria_2328 a răspuns:

Pai, scrie ca cartea ne indruma in viata, este prietenul cel mai bun, cu ajutorul ei noi invatam, acumulam cunostinte noi, nu importa, in prezent si viitor nu va disparea cartile de pe raft, vor fi mereu la moda... oamenii ca albinile cauta in fiecare floare(cartea), tot cei folositor, polenul pentru a crea lucruri folositoare.