| Maariiaa97 a întrebat:

Hei! Care sunt cele mai interesante/periculoase/iesite din comun ramuri ale medicinei?

Răspuns Câştigător
| diana436 a răspuns:

Medicina legala

6 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Probabil partea care se ocupa cu cercetarea.+Genetica, virusologia.
Gandeste-te ce scandal ar iesi daca s-ar permite clonarea reproductiva, de exemplu.Medicina legala e doar un joc "de-a v-ati ascunselea", nu e asa iesita din comun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea insasi e iesita din comun si periculoasa. Gandeste-te doar la faptul ca trebuie sa operezi un om, atata sange, riscul ca poate nu va supravietuii... I don't want to see

| dragos120 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, doar nu-l operezi din plictiseala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dragos120):

Mai stii laughing

| deea1155 a răspuns:

Toate, nu se stie niciodata cine cu ce ciudatenie intra pe usahee hee

| dragos120 a răspuns:

Toate ramurile medicinei ar trebui sa fie ajutoare happy