| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numește tatuajul lui Skrillex? Stiu ca este un semn, cum se numește? Ce semnifica? Dau funda plsss

3 răspunsuri:
| Malfurion a răspuns:

Acel tatuaj reprezintă logo-ul studioului de înregistrări a lui Skrillex (OWSLA).Nu are nici o semnificație specială însă se face o mică referință "an elite rabbit army" din cartea Watership Down.Practic sunt literele din OWSLA puse într-un model mai special pentru un design mai frumos.Nu e nimic satanist sau cu influențe religioase cum spun alții.

| anonim_4396 explică (pentru Malfurion):

Pai am citit undeva ca acel semn cu ascuțișurile alea doua in jos înseamnă Binele, si cu ascuțișurile in sus răul si semnul diavolului, deșii seamănă cu doua coarne

| Malfurion a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este adevărat.