| saadqwww a întrebat:

Hei TPU, principiul de mecanica fizica, poate explica existenta lui Dumnezeu? Evenimentele petrecute in microcosmos sunt atat de invaluite in mister deoarece apartin unei alte dimensiuni? Noi nu suntem capabili sa intelegem mai mult decat suntem noi insine? O fiinta aflata in a 4-a dimensiune poate sa fie insusi Dumnezeu?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Se numeste fizica cuantica, si nu, nu fizica cuantica nu dovedeste fantezi umane

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Principiul de mecanica fizica, poate explica existenta lui dumnezeu? NU.
evenimentele petrecute in microcosmos sunt atat de invaluite in mister deoarece apartin unei alte dimensiuni? NU
noi nu suntem capabili sa intelegem mai mult decat suntem noi insine?
Întrebare lipsită de sens.
o fiinta aflata in a 4-a dimensiune poate sa fie insusi dumnezeu? NU.

| mentholinks a răspuns:

Ce fel de evenimente ai observat in microcosmos si cum ai ajuns acolo? ca vreau si eu.