| Anonymous0 a întrebat:

Hey! Am nevoie URGENTA de rezumatul la Elevul Dima dintr-a saptea. Funda+vot plss urgent!

4 răspunsuri:
| Anonymous0 explică:

Nu am gasit cartea niciunde...la nici un chiosc, si nici pe net n`am gasit rezumatulsad

| Anonymous0 explică:

Pai...antitemepenet19191... in primul rand, nu sunt din bucuresti si am tot cautat cartea si la biblioteci am fost, la toate de aici si au zis ca nu o au.deci,pot sa zic ca am cautat`o pana mi-au sarit ochiirolling on the floor ceva de genu` asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-am prins!winking. Crede-ai ca scapi daca nu postezi la Educatie si Cultura Generala?
Ia mai cultivate si tu ca nu iti strica si nu mai pune pe ceilalti sa iti rezolve tie treburile! Mai inmulteste-ti si tu neuronii aia!
Bine fatuca?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa mataiala...cartea o gasesti peste tot. Biblioteca ce are? E prea saraca pentru o domnita ca tine nu-i asa? Daca ai libraria Diverta acolo, intreaba de cartile de la jurnalul National, aia o au! Daca nu, cauta pana o gasesti, ca e imposibil ca in micul Bucuresti (ca sigur de acolo esti) sa nu existe o amarata de carte.rolling eyes...pe bune acum.