| nebunatica2967 a întrebat:

Http://lucy-on-clouds.blogspot.com/ blogul meu.

Dau funda pentru o parere (SINCERA)/ un comm.

Răspuns Câştigător
| brutmunt a răspuns:

Pai ii tare da ii fain.

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cam obosit,aceleasi teme adolescentine prin care un pulete vrea sa para nietzschian,neinteles, un nou Eminescu, sau gen.Mult prea folosit, mai ceva ca o hartie igienica refolosita.

| aliceinchains a răspuns:

Ar fi superb dacă nu ai mai pune după fiecare post terminat "Sfârșit" sau "Va urma".

| MariaO a răspuns:

Hmm.o parere sincera? Vad ca e la moda sa iti faci blog, mai ales pe aceeasi teme...tristete, geniu neinteles, singuratate, suflet pustiit. Mi se pare un cliseu blogul tau.

| PolaruV8 a răspuns:

Buna! Frumos blogul tau, te sfatuiesc sa pui o tema mai luminoasa sau ceva mai viu. Sper ca ti-am fost de folos!