| nebunatica2967 a întrebat:

Http://lucy-on-clouds.blogspot.com/

blogul meu.
Dau funda pentru un comm/ parere.

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Buna.
Din cate am citit/vazut
se observa ca te pricepi la scris!
Ai un simt extetic foare bun si ca o congluzie, blogul tau este unul foarte frumos!:)
http://miina-bllogzz.blogspot.com/

| Miina a răspuns (pentru Miina):

Estetic*[scuze, m-am grbit] si multumesc mult de funda:*

6 răspunsuri:
| PufarinaXD a răspuns:

E super, se vede cat ai muncit si se vede k ai talent.

| durasdurpaneus a răspuns:

Ai rabdare si nu dispera. Invata sa astepti si sa ierti, caci in curand "barbosul" va avea grija si de tine, Cine e barbosul?

| leighton a răspuns:

Go on and try to tear me down but...I will be rising from the ground-super.Chiar te admir, stii cum este viata adevarata cu problemele ei si nu te temi sa o spui si altora. TINE-O TOT ASA!

| nebunatica2967 explică (pentru leighton):

Multumesc foarte mult.
daca ai putea sa dai blogul meu la mai multi prientei.batting eyelashes
Ms anticipat