| Mădă0611 a întrebat:

Https://www.doctorulzilei.ro/wp-content/uploads/2018/05/ cancer-700x392.jpg ce sătană-s astea? Articolul e despre cancer, despre ce il poate cauza, dar ala din imagine nu e cancer, din cate stiu, si ma enerveaza ca incerc sa le explic oamenilor ce e cancerul si ca nu e ceva strain corpului, si ei sunt "lasa ca am vazut pe net, e ca un paianjen, are multe picioare". De unde si pana unde acele "picioare"? In foarte multe imagini in care cica ar fi cancerul (o goangaaa, buhuhu), e o chestie cu picioruse. Ce e aia de fapt?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si ei sunt "lasa ca am vazut pe net, e ca un paianjen, are multe picioare". laughing laughing laughing laughing
probabi ca au intrat paianjeni in ei cand dormeau si le manca pe dinauntru, se viseaza ca fiind victimele unei viespi

| Steregoi a răspuns:

Piciorusele sunt metastazele. happy