| VadPorci a întrebat:

Iisus a murit virgin? Luati intrebarea in serios, nu este batjocura

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
31 răspunsuri:
| alexshobyx a răspuns:

Sa ne lamurim...pentru ema, care zice ca isus a fost fara de pacat, cand era mic batea copilul unor vecini(nu ma luati la injurat, asa este). Apoi se zvoneste ca s-a casatorit cu magdalena...a avut un copil sau mai multi tongue
Asa, alt subiect, voi vreti sa-mi ziceti ca isus a fost crestin? ei bine nu, el a fost evreuwinking, si intrabativa cum avea el acces la Torah(biblia iudaiciilor), pentru a putea citi manuscrisele lor sfante, trebuia sa fi preot(rabin), iar pentru a putea fi rabin trebuia sa fi casatorit, de aici rezulta ca el a fost categoric casatorit, si nu conteaza cu cine straight face, fie ca a fost magdalena, fie sau oricine big grin