| anonim_4396 a întrebat:

Îmi place astrologia de la un timp.Ce poți face cu pasiunea aceasta?

7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ce poti face? Nu faci nimic, faci ce ai facut si pana acum laughing sincer nu vad ce ai putea sa faci.

| Theo94 a răspuns:

Las-o, astrologia este o pseudostiinta, muta-te pe ASTRONOMIE, este o stiinta reala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omule, pui aceleași întrebări de vreo 3 ani și văd că tot nu te-ai lămurit.
Fă ceva în direcția asta și urmeaza-ti pasiunea.

| ALM2000RO a răspuns:

Te înscrii aici:
https://www.aar.org.ro/
Și apoi vezi tu pe mai departe :)

| EliLeli a răspuns:

Poti sa te uiti la stele

| anonim_4396 explică (pentru EliLeli):

Știi măcar ce-i aia ASTROLOGIE?
Astrologia este o pseudoștiință conform căreia pozițiile relative ale obiectelor cerești ar putea oferi informații despre personalitatea, relațiile umane și alte probleme legate de viața umană. (pe "românește", zodiile țin de astrologie)

ASTRONOMIA este o știință naturală care studiază obiecte și fenomene cerești (planete, sateliți naturali, stele, nebuloase, galaxii și comete))

| EliLeli a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti orum sa te uiti la stele.