| Lorenyk a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie o culegere foarte buna de psihologie? vreau sa incep sa studiez psihologia.

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu am studiat psihologia. Am si intrat la facultatea de psihologie, dar am decis sa intru la alta sectie cu totul paralela. Nu am timp sa-ti enumerez carti sau filme psihologice acum, contacteaza-ma pe privat daca doresti intr-adevar. happy

| juniper a răspuns:

Asa imi place, te intereseaza problemele oamenilor si incerci sa-i ajuti happy

| Irina a răspuns:

Ce mi-a placut mie cel mai mult a fost "Ce spui dupa buna ziua?" de Eric Berne. nu e doar psihologie.

| asko a răspuns:

Mielu zlate - psihologie generala
iti va folosi si in anul 1

| ViVi a răspuns:

Si eu vreau sa cumpar dar nu stiu cehee hee

| gratzy56 a răspuns:

Manual de psihologie generala. Alain LIEURY

| Mirelaky a răspuns:

Daca te-a ajutat cineva cu sugestii, ai putea face acelasi lucru si tu pentru mine? Merci