| Raul a întrebat:

In care dintre teorii credeti? Creationista(ca primi oameni au fost Adam si Eva) sau Evolutionista(facuta de Charles Darwin care ne zice ca omul se trage din maimuta... ceea ce e cam evidentiata de violenta noastra)

34 răspunsuri:
| Raul explică:

Oau...atatea raspunsuri, atata opinii...si totusi am ramas putin nedumerit

| someone_8322 a răspuns:

Creationista happy

evolutionista mi se pare chiar stupida, sorry straight face dor nu a fost stra-stra etc bunica maimuta, lol

| smartalogu a răspuns:

In teoria creationista, cum ca Dumnezeu l-a creat pe Charles Darwin.

| Cristina8145 a răspuns:

O intrebare pentru toti cei care cred in teoria evolutionista: Daca ne tragem din maimute cum sustinte teoria aceasta, pe maimutele acelea cine le'a creat?:-)