| Elena1234456 a întrebat:

In ce consta terapia ABBA?

Răspuns Câştigător
| anca943 a răspuns:

Din cate am gasit si eu pe net aceasta terpie este pentru persoanele cu autism nu stiu sigur daca sa e dar uite un site http://florina-emilia.blogspot.com/......itate.html

5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu am auzit dar un lucru e cert sunt foarte melodice si urmarind filmul Mamma Mia in care toate dar absolut toate cintecele sunt ale formatiei ABBA m-a reconfortat extrem de mult cum nu ma mai recomfortat de foarte mult timp nici un alt film.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aveau o muzica extraordinara. Melodioasa, linistitoare. Eu as folosi-o pentru dezintoxicarea de manele.
Acum, serios vorbind, cred ca poate fi folosita, alaturi de muzica clasica, in terapie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai vb daca nu stiti! Se inmtreaba de terapia ABBA, nu de formatie! 1

| Ghiaura_Daniel_Lucian_1968 a răspuns:

Terapia ABBA consta in diagnosticarea copiilor cu autism