| TheStory a întrebat:

In ce ecosistem credeti ca se afla omul?

Răspuns Câştigător
| Delicacy a răspuns:

Într-un ecosistem artificial, modificat.

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Acvatic babuiesc eu ca nu e. Deci e un ecosistem terestru. Acum nu stiu din ce punct de vedere privesti tu lucrurile, eu spun la modul general.

| Musique a răspuns:

Ecosistem? biologie...
După cum a spus @Delicacy, nimic natural.

| RAY a răspuns:

Al ipocriziei

| Maomau a răspuns:

Intrunul natural!

| Predator30 a răspuns:

Cum zicea si Delicacy un ecosistem artificial..nimic nu mai e natural in ziua de azi

Răspuns utilizator avertizat
| товарищ a răspuns:

Degradabil. traim in lumea a3a dominata de gangnam style, fuego, ruby si,, petre''. dam 50 de bani pe-o paine? wt?
asta e. pana aici ne-a condus base.
mai bine era cu ceasca ( puteti sa credeti ca's comunista nazista ). straight face

| DeidaraXR1 a răspuns:

Ecosistem terestru este la modul general. Daca particularizei iti dau un exemplu: Eu traiesc in ecosistemul camerei mele big grin.

| charna a răspuns:

Caricatura de maimuta zburlita

| pirotecnistu a răspuns:

Nu stiu boss.