| Megas a întrebat:

In ultimul timp visez catastrofe si ca pot zbura, de exempul noaptea trecuta am visat ca eram la tara: soarele aproape a apus complet, din senin aud un zgomot asurzitor ce venea din cer, am vazut un avion de vanatoare gen f16, ce urmarea un obiect zburator neidentificat, avionul a inceput sa traga in el, cu toate acestea ozn-ul a prins o viteza inimaginabila si a disparut, tin sa mentionez ca visul parea foarte real, si in ultimele luni am avut doar vise de genul aceasta, ce pate semnifica? mai ales in contextul in care nu sunt fan science fiction...

12 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Multi oameni viseaza asa, ca pot zbura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi vreo frica de-a ta. nu-ti fa prea multe griji ca oricum nu vine nici un alien sa-ti rupa picioarele, la fel cum nu este fighter (yet) care sa doboare vreun ozn.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Nu e nimic anormal.

| Braunion a răspuns:

Poate inseamna ca te culci tarziu seara si ca ai vizionat anumite filme SF inainte sa implinesti varsta minima necesara, motiv pentru care s-ar putea sa fi suferit si niste traume psihice. Se pot rezolva, in timp sau cu terapie de specialitate.

| kidy00 a răspuns:

Pai, FS-ul(daca esti mare fan) este exact ca un film horror, ce vezi, aia visezi. Nu e nimic rau, de semnificat, nu semnifica nimic. Ce te gandesti cand dormi, aia visezi. happy Fundita?

| LucianStroe a răspuns (pentru kidy00):

E vorba de SF, nu FS. Si tocmai a zis ca "nu sunt fan science fiction", deci stai jos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LucianStroe):

Stai jos. laughing Prea mult Transformers. Îl dezminte avatarul.

| LucianStroe a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-i vina mea ca omul habar n-are pe ce lume traieste?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LucianStroe):

Vina ta e că pui botul la întrebarea de 2 lei a unuia. N-am înțeles...ce e categoria asta? Interpretarea viselor unui puștan?

| LucianStroe a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde ai vazut ca am "pus botul"? Nici macar nu mi-am batut capul sa-i raspund, m-am luat de altul care a "pus botul" si a raspuns aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LucianStroe):

Așa e. O să-mi schimb ochelarii. Nici n-am. straight face

| Alex442 a răspuns:

Incearca sa te gandesti la lucruri frumoase cand adormi