| anonim_4396 a întrebat:

Inseamna ceva daca dai peste sobolani? Intr-o dimineata pe cind scoteam gunoiul afara, doi sobolani au sarit din tomberon si m-am speriat groaznic.

Răspuns Câştigător
| monicaclaudia a răspuns:

Lolz sunt de acord cu scriitor inseamna ca curatenia din fata blocului lasa de deziderat (( )) nimica mai mult (

3 răspunsuri:
| scriitor a răspuns:

Din păcate da, înseamnă ceva. Nu foarte grav, dar în orice caz neplăcut. Înseamnă că trebuie să-i chemi pe cei de la deratizări şi să pui eventual capcane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iseamna decat ca i-ai speriat si tu pe ei.Ghinionul lor! Nu fi superstitioasa. Am fost atenta si pot sa-ti spun ca nici macar pisicile negre care ne taie uneori calea nu aduc nici un ghinion.Superstitiiile se nasc din coincidente. Dar daca le lasi sa te domine devin periculoase. FII LOGIC(a)!

| nutzy a răspuns:

Nu inseamna nimic. Ei cautau mancare acolo si i-ai deranjat. Daca sunt mari si ii ataci pot fi periculosi, ataca si ei.Nici visele nu inseamna nimic, asa ca fii fara grija si ai credinta in Dumnezeu ca nu ti se poate intampla nimic rau, cand te intalnesti cu vreo vietuitoare.Sunt niste necuvantatoare care mai mult ne sperie atata tot.