| япончик a întrebat:

Interesant... cu ce fel de vopsea sunt facute bancnotele, are cineva idee?

8 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Vrei sa falsifici bani? happy Sunt tusuri speciale, nu vei gasi in comert asa ceva.

| Search69 a răspuns:

Buna. CE intrebare este aceasta...vr sa falsifici bani laughing

| VladGH a răspuns:

Idee buna laughing... vopseaua asemanatoare cred ca nu o stie nimeni. Asa ca iti trebuie si vopsea falsa laughing

NOname
| NOname a răspuns:

Te-ai gândit să-i tipăreşti? : ))
Dar ce te faci, că la vopsea de bani îţi trebuie şi hârtie de bani. Mai bine fă-te hacker şi te umpli de ăia electronici.

| Production a răspuns:

Este vopsea acrilica

| Wehrmacht a răspuns (pentru NOname):

Pe astia falsi ii cheltui in bacnote mici la treburile de zi cu zi fara sa te suspecteze cineva, dar aia electronici cand ii scoti au nevoie de putina spalare...

| япончик explică (pentru Production):

Esti sigur?

| япончик explică (pentru Production):

Esti sigur?