| darkzor a întrebat:

Am nevoie de o idee de proiect pentru un ONG, ceva interesant. Mi-ai putea da vreo idee?

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca tu esti un exemplu e bine, daca nu cauta sa fii

| diaac a răspuns:

Cea mai buna idee este sa faci un ONG cu activitate intr-un domeniu in care te simti cu adevarat dedicat. Asa faci treaba cea mai buna pentru ca te implici. Cauta ONG-uri pe google sa vezi cam ce poti face - in principiu se pot lega de orice din sfera cauzelor sociale, sanatatii, educatiei, drepturile omului, arta si cultura etc.

| popadrian96 a răspuns:

Propuneri proiecte mediu
sigur ne-am gandit fiecare la cite un proiect ce poate fi preluat de un ONG si indeplinit, astfel incit viata noastra sa se imbunatateasca :) aici putem scrie ideile noastre ce vor fi preluate de ONG-uri suficient de puternice sa le si faca :), http://antipoluare.wordpress.com/romania/propuneri-proiecte-mediu/ sper ca te-am ajutat, funda