| TheCrab a întrebat:

Hei TPU...stit ca se apropie 1 Martie. si as vrea sa fac cadouri martisoare facute de mana(originale). dar nu am nici o idee...am vazut cateva idei pe google. dar nimic interesant. si nu mi-a prea iesit niciunu.sigh
cateva expemple si idei bune ar fi bine venite.happy
Multumesc! :*

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu e mai usor sa te duci in piata, sa dai 2 lei pe niste martiosoare...da sa stii ca ai scapat de o grija :? big grin

| crooxel a răspuns:

Pai ai putea sa le faci din argila fimo sau i clay.ceva usor de facut si foarte frumos in acelasi timp ar fi trandafiri(arata mai bine din fimo),ai putea face zodii,ceva animalute, flori, cheia sol...dar in principiu ceea ce crezi ca i se potriveste cel mai bine persoanei careia vrei sa il daruiesti. sper ca te'am ajutathappy... funditasmug?

| MaLinKa a răspuns:

La scoala am facut cu diriginta martzisoare foarte interesante. Din scoici mikute, pe care le-am vopsit cu oja roshie si alba. Si inca din nasturi, deasemeni vopsitzi, cel mai funny a fost acel din macaroane... poate iti vine a ride dar s-a primit destul de frumos. succes

| clauu_4912 a răspuns:

Poti face bratari din ata...happy