| DMV a întrebat:

Intrebare de gandit: Daca s-ar face un film despre viata ta, pe care actor l-ai alege sa joace personajul tau? Poate fi in viata sau nu, foarte sau mai putin cunoscut, dar trebuie sa fie actor?
De ce l-ai alege pe el si nu pe altul?

Răspuns Câştigător
| eu_3271 a răspuns:

Mary Kate Olsen, pentru ca e potrivita din toate punctele de vedere.

19 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sydney Poitier.

Glumesc...Meryl Streep. E fantastic de naturala si, in toate rolurile in care am vazut-o, era de-acolo.Chiar nu-ti puteai inchipui pe altcineva in rolul respectiv. E extraordinara in Podurile din Madison County.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

As juca eu in rolul principal, iar pentru fiecare dintre ei l-as alege pe Edward Norton. blushingblushing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Moneyandfame daca vrei sa ies, da-mi cu sutu'. Eu nu ies, capisci?
Daca mai era tinerica as fi ales-o pe Ava Gardner sau Sophia Loren.
Asa Julia Roberts sau Nicole Kidman m-ar multumi. Pentru varianta mea blonda optez pentru Charlize Theron.

| hashe86 a răspuns:

Orlando bloom: e mai finut, are o inocenta naturala insa e si stapan pe sine si devotat muncii sale.

| adyth a răspuns:

Uhm... as fi prea egoista sa spun ca pe mine,
@Taly, d'aia se numeste actor...se poate adapta la orice tip de personalitate...doar la asta se pricepe...
revenind la mine, pai nu stiu nici o actrita sa semene cu mine. dar un lucru e important pentru mine laughing sa aiba ochi verzi ca mine ca altfel ma supar no talking

| kuka a răspuns:

Salma Hayek. Semanam destul de bine, iar la acting, cred ca e destul de buna incat sa-mi joace rolul cum trebuie :]

| zuzumic a răspuns:

Nu as alege absolut nici un actor ...as vrea sa joc chiar eu

| sorin a răspuns:

Al Pacinowinking

| Paula a răspuns:

Milla Jovovich, pur si simplu imi place de ea, si cred ca m-ar interpreta destul de bine happy.

| inna a răspuns:

Lindsay Lohan, o consider foarte talentata si cred ca m-ar interpreta cu succes :d

| Moneyandfame a răspuns:

Vai... Edward Norton vroiam sa zic eu. M-a deprimat Zbenguici, a intrat in mintea mea.Iesi te rog!

| DMV explică:

Trebuie sa fie actor/actrita. Persoana diferita de tine. Sa aiba pagina personala pe IMDB

| DMV explică:

@harciog: e o intrebare de gandit nu un inceput de conversatie.
@all: Cred ca cel mai bine m-ar juca Anthony Hopkins. In primul rand cred ca e un actor foarte bun si lucrul acesta conteaza pentru mine. In al doilea rand pare a fi un tip tacut, care gandeste mult, actioneaza repede si e imprevizibil, totodata sigur pe sine. In al treilea rand seaman oarecum cu el cand era tanar.

| viki a răspuns:

Pe mine m-as alege.tongue Dar sa joc cu Taylor Lautner.big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heather graham.semanam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce n-ai postat la conversatii?

| Andreea9311 a răspuns:

Probabil pentru fiecare particica din viata as alege alt actor, dupa starea mea de spirit din acea perioadabig grin Oricum probabil: Blake Lively, Amy Poehler. sincer nu mai imi vine nimeni in minte acum...:*big grinbatting eyelashes

| cosmin_3603 a răspuns:

Las alege pe Jim Carrey... e foarte amuzant... ii plac glumele...la fel si mie devil