| anonim_4396 a întrebat:

Buna love struck

Am o intrebare. Prin ce etape trebuie sa treci pentru a deveni un actor din Pariu cu viata?

Ofer fundita. :d

2 răspunsuri:
| Ellaa98 a răspuns:

Stai calma sau calm ce esti tu.waiting A zis cineva ca vreau sa fiu in serial sa ce? Doar am intrebat.Plus ca daca n'ai chef s raspunzi nu o mai face.Aici nu e site sa isi bata lumea joc de altii sau de alte mistouri.

| Cristian523 a răspuns:

laughing ma voi ganditi cand vorbiti? Cum sa ajungi tu actor in pariu cu viata? Daca ar fi asa usor era toata Romania in serial laughing Se face o preselectia inainte de a incepe filamrile. In acest serial sunt cei din la la band. pe ei se pune accentul. 70-80% din personaje fac parte din la la band

Oricum viseaza... laughing