| DorelSudoru a întrebat:

Intrebare pentru atei: Voi folositi expresi gen "Doamne Fereste" sau "Doamne ajuta"?

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Da, cum zis „să-mi bag pl" când mă enervez. Rămâne la stadiul de expresie fără substanţă sau de tic verbal.

| Annitu a răspuns:

Am intrebat azi un coIeg ateu laughing (ca vazusem intrebarea ta aseara si eram si eu curioasa) ...si a zis ca nu foloseste niciodata expresii de genu` "doamne fereste/ajuta etc"tongue

| Miauti a răspuns:

Secret te ai stricat. e doar o propozitie. cum o injuratura poate fi folosita de diversi oameni, si expresia de mai sus poate fi folosita de un ateu.

| Cretzule a răspuns:

Fara sa vreau mai imi scapa cateodata

Răspuns utilizator avertizat
| NeXtLevel100 a răspuns:

Doamne aparama de prieteni ca de dusmani ma apar si singur

| NeXtLevel100 a răspuns:

Aa ma scuzi n-am fost atent la intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc cand e sa fiu strans de coite! ''Doamne pazeste''