| txirrindulia a întrebat:

Intrebare pentru Melania - Esti de acord cu mine ca Bobby Fischer este geniul sahului contemporan?

4 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Dar nu inteleg.era o intrebare pentru Melania. dc rasp altii?

| nicoleta_5825 a răspuns:

Da, aici ai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

melaniamedeleanu
| melaniamedeleanu a răspuns:

Sunt de acord ca Bobby Fischer a fost un geniu. Dar pe vremea cand faceam eu sah imi placea mai mult de Boris Spasski. Si eram si fan Kasparov. Iar o bucurie imensa am avut cand am reusit, acum cativa ani, sa-i iau un interviu lui Karpov...happy