| anonim_4396 a întrebat:

Hello...nu stiti cumva in ce an a devenit Bobby Fischer campion mondial la sah?

8 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Exista google, in ce secol traiesti?

| Hajduk_Lucia_1996 a răspuns (pentru Nickname1890):

Da,stiu ca exista google... oare de ce exista site-ul asta, nu sa punem intrebari care ne sunt de folos?! ..atunci le poti raspunde la toti ca exista google

| Cosmin86 a răspuns (pentru Hajduk_Lucia_1996):

Pentru ca sunt o gramada de intrebari la care nu se gaseste raspuns pe google, cum ar fi "ce parere aveti de" sau "ati folosit produsul X, cum vi se pare" sau "ce exercitii recomandati pentru nu stiu ce", etc.

Dar ceva la care se gaseste raspuns in 10 secunde pe google, chiar nu-si are rostul... dupa cum ti-au raspuns si ceilalti

| Nickname1890 a răspuns (pentru Hajduk_Lucia_1996):

Ca sa pui intrebari al caror raspuns nu il gasesti pe google, sau ai nevoie de lamuriri suplimentare sau pareri personale.

Pentru o intrebare ca a ta, chiar nu vad sensul de a posta aici. Un search e mult mai rapid decat sa pui aici intrebarea si sa astepti raspunsul.winking

| Cosmin86 a răspuns:

Nu stii sa folosesti google?

1972... meciul secolului

| Hajduk_Lucia_1996 a răspuns (pentru Cosmin86):

Da stiu ca exista google..atunci de ce exista site-ul asta?! le poti raspunde tuturor ca exista google

| Zaied a răspuns:

Corect,nici eu nu stiu dar ar trebui sa fie pe google.

| Rowenna a răspuns:

Asa este, exista google, dar oricum in 1972!