| Vizitiul a întrebat:

Iti este familiara propria limita mintala? Pe o scara de la 1 la 10, ca valoarea numerica, din punct de vedere al comprehensiunii si reproducerii lucrurilor, unde anume crezi ca te-ai situa? De ce?

8 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Daca imi dau un numar valoric acum sare de zece si nu ai numere pentru ca e criza iar eu am valoarea ridicata ca am baut deja un kil de vinisor si sunt pe nori, asa ca o las balta si spun cand nu mai am gărgăuni si fumuri in cap sa nu zica lumea ca aveti pacilea un Einstein. Traiasca Romania, pardon Bahus ce ne intretine noua fumurile scuze, şpriţurile cele de toate zilele.

| harciog a răspuns:

Gresit domnule vizitiu sau mai degraba as putea spune ca-i o capcana pentruincepatori.In primul rind nu prea am am auzit de reproducerea lucrurilor decit in serie dar de fiecare data a altui lucru, in al doilea rind dai mina libera sa-si puna fiecare nota prin propria-i viziune si tot aici ai pretentia ca individul sa-si ia in calcul comprehesiunea psihologica ca si cind ar fi constient de ea.Domnu Vizitiu, pe o scara de la 1 la 10 eu nu pot constata decit ca sint comprehesiv.

nony
| nony a răspuns:

Nimeni, oricine ar fi, sau ar fi fost, nu a fost numai la 10 sau la 1.Fiecare om exceleaza la o anumita categorie, pe cand, la altele, e mediocru spre naiv.
Eu? In general, pe la 8.65

| Necrophagist a răspuns:

Cu cat incerc sa inteleg mai mult cu atat mai greu este sa imi stabilesc limitele si maniile.Ma plimb de la 1 la 3

| noi3 a răspuns:

Am momente cand realizez ca nu inteleg un subiect, dar intuiesc o solutie in sensul asta.
si mai am momente cand recitesc carti din care credeam ca am inteles cea mai mare parte, dar descopar ca de fapt intelesesem foarte putin.

cred ca ma situez pe la 3.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca pe la 2-3. Nu am facut prea multa psihologie ca sa ma inteleg.

| Abandoned2 a răspuns:

7/10.

- Mai recent nu pot reproduce o conditie dintr-un post mai vechi de pe blog. Cica potentialii Experti trebuie sa aiba un raport de minimum 10% intre RC/RT. Dar acum se pot sterge 10 raspunsuri pe zi. Unii pot trisa! De ce nu se actualizeaza conditiile alea?
Eu nu mai pot reproduce titlul/chenarul de Expert pe TPU. N-am cum. Deci scadem 1 punct.

- Nu pot sa inteleg de ce mai nimeni nu doreste o schimbare in ceea ce priveste aceasta pozitie de Expert. Sa aiba alt nume adica...mai ales ca asta e ultimul post de pe blog! Sau sa schimbam sistemul de notare/apreciere cu unul mai eficient.
Mai scad 1 punct.

- Nu inteleg de ce TPU pare cam plictisit in ultima vreme. Sau e de la mine? Cine e responsabil?
Scad 1 punct si pentru asta.

Asadar 7 e limita mea mintala!

| Trolli a răspuns:

Nu-mi cunosc limitele, incerc sa ma descopar ca persoana. Sa zicem 7.