| anonim_4396 a întrebat:

Japonia este tara soarelui rasare, deci ei sunt primii care vad soarele si primii care afla noutatile. Se poate ca ei sa vada publicatiile ziarelor noastre inaintea noastra?

8 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Imi pare rau sa iti stric fericirea dar timpul nu incepe la est si se termina la vest

| Eva a răspuns:

Sigur ca da, dar pentru ca ei folosesc alta scriere, si oricum nu stiu romaneste, nu le foloseste la nimic. Nu ca noua ne-ar folosi prea mult.

| Laura a răspuns:

Noutățile se actualizează la fiecare răsărit? laughing

| ndc a răspuns:

Ori esti un trol, ori un crestin din secolul al 16-lea.
BREAKING NEWS: Pamantul e rotund!

| Ferenin a răspuns:

Mda. Acum ca ma gandesc mai bine, e cam stupida intrebarea.

| n0matterman a răspuns:

Hahahahaha

| Skett a răspuns:

Lol? Ok deci fii atent. Pamantul este rotund cea ce inseamna ca atunci cand in Japonia e noapte la noi e zi si oricum lumina Soarelui nu dispare niciodata de pe Pamant. Si ce treaba au japonezii cu ziarele noastre?

| simonaelena64 a răspuns:

Ce intrebare stupida ce au japonezi cu ziarele noastre?
si lumina soarelui este si pe partea noastra