| userulanului a întrebat:

La ce sunt bune femeile?

41 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

La f*tut si bătut.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tough question bro... tough question!

| harciog a răspuns:

Drept sa-ti spun cel mai bine s-au descurcat cind au inventat istericalele.

| Flav a răspuns:

La apucat de bautura. Eu cand ascult o femeie, adica chiar atunci cand vreau sa inteleg ce vrea sa zica, imi vine sa beau ceva. Zau, nu mint!

| carminaburana43 a răspuns:

Faptul cum percepe fiecare barbat o femeie sau pe toate depinde prin ce experiente a trecut in legatura cu ele. Raspunsurile date reflecta acest lucru.

| CoquineNoire a răspuns:

La faptul ca te-ai nascut, aici vorbind de o femeie.
dar asta nu ar fi un lucru neaparat bun.
si probabil ca stii vorba aia, barbatii nu pot trai cu o femeie, dar nici fara ea, sau in alt caz, daca esti gay, si nu poti trai fara o maciuca in fund.

| Dreamer a răspuns:

Sa ne nasca, sa ne creasca, sa ne satisfaca si sa ne tina companie intreaga viata.

| Holocaust a răspuns:

La ce sunt buni bărbaţii?

| GusWaters a răspuns:

La bucatarie! smug

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru GusWaters):

Bucatarie? Ce-i aia? big grin

| GusWaters a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Doamna Mihaela, aveti laptop cu net in bucatarie?

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru GusWaters):

Daa...am tableta multifunctionala, de-aia cum au postat astia pe blog, acum ceva vreme. Face cafea, cartofi pai si oo laughing
M-ai prins...hmmm, tu ma vezi...Sa nu mai spui la nimeni!

| GusWaters a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Doar atat face? Sendvisuri nu poate? Slab, nu e tableta, probabil e ceva robot de bucatarie pe care s-au modificat niste rootkit-uri si i-ati pus ecran.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru GusWaters):

Ar vrea ele. Dar unele şi acolo sunt pârnaielaughing. Eu probabil gătesc mai bine decât majoritatea femeilor de pe site-ul asta.

| GusWaters a răspuns (pentru Woodenpints91):

Meh,asta cu gatitul e labareala non-necesara.Stiu sa imi fac sendvisuri,cartofi,oua,snitele, si pot sa imi fac si salata, atunci cand imi descopar latura iepureasca.Nu-mi trebuie mai mult. big grin

| Wehrmacht a răspuns:

Fac magie! Te fac milionar daca atunci cand ai cunoscut-o erai miliardar.Sau sex...

| Remus82 a răspuns:

La iubitlaughing))

| AndreiGabi a răspuns:

Esti gay, ca nu pricep? Adica nu intalnesti asa ceva in viata ta si ne intrebi pe noi?

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiGabi a răspuns (pentru userulanului):

Imi este sila sa ma cert cu tine.MARS!

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiGabi a răspuns (pentru userulanului):

Bun,s-a dus si plictiseala si din lipsa de ocupatie...
Iti dau dreptate : "Adevarul doare" dar,daca citesti comentariile se pare ca eu m-am aratat plictisit si nu am adus jigniri asa ca nu ma doare nimic,in schimb tu dai dovada(chiar confirmi prin ultimul comentariu) ca esti gay.
Si daca tot aducem jigniri, mata e proasta pentru ca nu te-a invatat nimic despre ea, dar te-a invat ce inseamna "opinie".
Acum...cred ca inchei cearta pentru ca prefer un film in loc sa comentez cu si despre un dobitoc.Inca o data iti spun, MARS! Lasa latratulhee hee.

| ioana12345 a răspuns:

Sunt bune pentru ca sunt bune la suflet.[laughing]

| Mimii9832 a răspuns:

Sa o pui in vitrinarolling on the floor)!

| Biggiesan a răspuns:

Spuneau unii filosofi că dragostea ar fi o capcană întinsă individului pentru perpetuarea speciei-deci femeia face parte din capcană-fără ea nu poți să trăiești aia e! Oricum ai lua-o femeia e cel mai de preț bun de pe lumea asta!:-)Și eu sunt și nițel misogin dar trebuie să recunosc că dacă nu ai puțină căldurică la pătuț atunci ai o problemă serioasă! Femei! Femri e plină lumea de nebune cine v-a adus pe lume?:-)))))Oare cine v-a făcut pe unele dintre voi așa de bune?:-))))) Iubesc femeile care sunt bune din toate unghiurile, care fac treburi stas prin toate camerele precum și în afara casei, cum ar fi în lift, la birou, în tren precum și-n alte locații exotice! Femeile sunt bune să te corupă să participi la naștere puieților apoi să te și preocupi de creșterea lor.Ar fi altfel probabil politichia dacă femeia ar domina scena în proporție de 100%.Da da-recunosc asta dar nu sunt bune femeile la filosofeală-atunci când se ridică cu pretenții că lasă-mă să știu, să fiu, să devin, n-are ce să devină, ea trebuie doar să vină încet să te sărute ușor și să te iubească la nebunie! Nu când devine nebună bă fraților adică când ia antipsihotice sau anticolinergice, nu la asta mă refeream!:-)))))ci când devine ea nebunatică și aranjează patuțul aruncând priviri dulci când către el, când către tine!:-)))))

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru Biggiesan):

Parca as continua cantecelul:

Femei femei, e plina lumea de nebune,
Cine v-a adus pe lume, cine oare v-a facut.
Barbati barbati, e plina lumea de cacati,
De suparati si de-ncordati, nu stiti decat sa va-mbatati."
Pam-pam... tongue

| Giinger a răspuns:

In spatele unui barbat de succes, sta o femeie puternica...happy

| AnotherCatWoman a răspuns:

Daca nu erau bune, tu nu mai aveai ocazia sa pui azi intrebarea...

| Ayshee a răspuns:

LA tot ce crezi si nu crezi, la tot ce vrei si nu poti face tu!

| copiladolescent a răspuns:

La ce nu sunt bune femeile?

| beki13 a răspuns:

Femeia te ridica, femeia te coboara
Femeia in da viata, femeia te omoara...

| MFShui a răspuns (pentru beki13):

Ce ne mai "place" maneleleeee!

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru MFShui):

Citatul a fost si este in continuare un proverb din folclorul romanesc. Ulterior a fost preluat de diversi interpreti si manelisti.
Eu il stiu de pe vremea cand nu existau manelele, deci...

| beki13 a răspuns (pentru MFShui):

Am auzit-o si eu, la cheful de revelion.Ce esti rau, nu prea ascult maneleleleeee!

| Schmetterling a răspuns:

Ghici?!?!?! Dar la ce sunt buni barbatii?

| Alexandra023 a răspuns:

La cheltuit bani!

| Daviiiiiid a răspuns:

Poi in primul rand, ne ofera afectiune, dupa, ele ne calca, ne gatesc, daca e rau randul ne spala, si iti ofera rodul iubirii, un copil.

| MonkeyBoss a răspuns:

Femeile sunt cele mai bune producatoare de nervisori nervosibatting eyelashes

| knitall a răspuns:

La facut senvishuri.

| Dots a răspuns:

Oricum mai bune ca barbatiiwinking

| alexvl a răspuns:

La suflet