| DracuIa a întrebat:

La ce sunt bune femeile in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Fiecare femeie are calitatile ei,fiecare femeie e "buna" la ceva.
In primul rand da viata (e mama),poate sa iti fie sotie (sa iti gateasca,sa iti spele,sa iti calce sa te ajute,sprijine,ingrijasca,sa te ajute financiar), prietena(sa te safatuiasca, sa te imbratiseze, sa te binedispuna, sa iti fie alaturi).
Exceptand uscaturile ca nu toate sunt la fel o femeie chiar are de facut multe si face multe.Sunt unele ce muncesc 8 ore iar dupa ce ies de la munca merg la cuparaturi apoi acasa fac curatenie,mancare,ingrijesc copii, te iubesc pe tine, fac dragoste cu tine, va pune merinde, va pregateste pentru scoala/munca.Isi sacrifica timpul si frumusetea de dragul si din dragoste pentru copii si sot si face ce si cum stie ea mai bine pentru casa, familie pana ajunge bunica, strabunica...

46 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La tocat carduri de credit.

| RAY a răspuns:

Parere personala -in ziua de azi multe fete se vor a fi produse sexuale din pacate,unele devin feministe si urasc barbati, fara femei nu am fi existat noi doi, femeia da viata, viata e un miracol, femeia poate face si ce face un barbat valabil si invers dar barbati nu pot da viata

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu e cumva invers? Noi avem puterea de a da viatã.
Nu cumva feministele sunt doar doar femei masculinizate laughing doar le e ciudã pentru ca nu au testicule nu sunt barbati. Asta e totul, bine plus ratiunea, forta fizica nu mai trebuie sa continui.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai fost gravid?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu e vorba de asta...
Dacã te uiti si in Religie prima datã a fost facut Barbatul, chiar si in univers lumina este energie masculina, daca nu ar exista nu ar fi creat acest univers, daca e sa o iei stintific spermatozoidul este forma de viata, ovulul doar il ajuta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si asta e un adevar, dar hai sa nu generalizam, nu toate sunt la fel

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da daca barbatul ramanea singur sau se facea pe langa el doar alti barbati cum se inmulteau? Daca nu exista ovulul femei si ea care sa poarte si sa se chinuie cu sarcina tu cum te-ai fi inmultit sau aparut?

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Naty ce mai fac ovulele tale sunt bine?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Se odihnesc laughing

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

In caz de apocalipsa stim ca tu esti disponibila

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Haha mai pune sare! Sunt disponibila pentru barbatumi-o ....nu inmultesc pe oricine sunt contra inmultirii limitatilor :p

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Naty daca vine apocalipsa pe pamant vor fi doar badboys, baieti buni se duc in rai, baieti rai unde vor ei

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La ciorba.
Nu mai pui leuștean.

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Mă! Ia vezi! phbbbbt

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Esti fană leuștean? rolling eyes

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Yaya! Este divin. Nici macar femeia nu îl poate înlocui day dreaming

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nici femeia, nici leusteanul, nu se compara cu soricul.

| SilentRain a răspuns:

La ce sunt buni barbati in ziua de azi?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Da,modestia e punctul lor forte.

| OldSoul a răspuns:

In adevaratul sens al cuvantului, hmm...
Trebuie sa generalizez, multi probabil nu vor fi de acord cu mine, dar, aia e.
Eu consider ca femeile din ziua de astazi sunt bune in special la pat.

| GoldenZenith a răspuns:

Ce vrei să primești ca răspuns? Că suntem bune de nimic sau vrei sa înșir basme pe aici că suntem geniale, nemaipomenite etc?

Daca iei femeile ca tot unitar, pai nu știu, poate la dat naștere copiilor.(tu ai fost născut de o femeie, nu?)
Să gătească, spele și alte treburi casnice pe care voi sunteți prea leneși sa le faceți.
Să aducă un echilibru în viața masculilor. (Aici e discutabil, pentru că trebuie să găsești femeia potrivită ție.)
Ca să aveți voi de cine va îndrăgosti și pe cine călări, trebuie sa fie prezente femeile, nu? Asta daca nu ai alte înclinații.

Femeia e făcută să fie tolerată si iubită, nu înțeleasă. (Deși la unele nu e așa greu să îți dai seama de ce se întâmplă cu ele și ce hram poartă.)

Voi, in afara de spart lemne și vizitat vagine, la ce sunteți buni? big grin

| Legion7X a răspuns:

Păi nu știu văd că ești băiat. A fost bună la nașterea ta. În rest nu știu la ce te referi fiecare femeie și bărbat poate avea minusuri și plusuri în funcție de vici, situație, incompatibilități, grad de inteligență, temperament, și tentații din punct de vedere sexual.

| PersonajFictiv a răspuns:

Ai pus intrebarea ca sa starnesti certuri, asa e? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru DracuIa):

Ai intrat vreodata in padure sa stii cum e?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nimic.
Primesc funda?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici de pepinde de indivizi, pe unii ii pupã-n cu.r de ar trece si marea doar sa le facã pe plac, pentru altii nu ar misca un deget.

Pot face teatru mult mai bine, mintã mult mai bine, manipuleze, decât un barbat, altceva ar fi ca pot avea o asemenea gândire sa le doarã-n cot de oricine.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

A manipula, a minti etc nu sunt calitati sunt defecte oricum le-ai intoarce si rasuci.
Dupa cate fac (ma refer la femeile normale, ok etc) nu crezi ca mai au si ele dreptul sa greseasca, sa aiba o pretentie, sa astepte ceva, sa ceara ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Orice om greseste, si are pretentii asta nu tine de mine.
Nu mi se pare corect când astepatã luna de pe cer, dar nimic când e vorba sa ofere dispar. Atunci ce te faci?

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu stiu peste ce femei ai dat tu dar alea NORMALE cum am specificat atunci cand iubesc asteapta si ofera luna de pe cer...O femeie ok nu cere decat ce poate oferi, sau respectul si iubirea pentru ceia ce face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am schimbat parerea, de a fii aparate in orice circumstante si de indivizi dubios laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Pe dracu, tot la labã tot la labã laughing m-a batut dumnezo

Răspuns utilizator avertizat
| Alfred0703 a răspuns:

La dat din gura si cratita.

| iAMVi a răspuns:

Atentie, aceasta intrebare poate contine urme de misoginism.

| 2k18Tpu a răspuns:

Sa vă mâncăm banii vostri si sa vă batjocorim prin sex că prea paraleli sunteți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 2k18Tpu):

Doar atât?

| 2k18Tpu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru 2k18Tpu):

Cat ceri pe-o batjocora?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru 2k18Tpu):

Te exprimi prin barbati? :-*
https://www.youtube.com/watch?v=z5DoGKgQaGo

| MarcoXD a răspuns:

Sunt foarte multe femei/fete perfecte.
In ziua de azi sunt si foarte multe femei/fete care doar se joaca jocuri sau isi pierd timpul toata ziua orin cluburi, baruri, etc.
Este adevarat ca generatia asta nu este buna de nimic si nimeni nu se gandeste ca avem doar o viata si trece extreme de repede.
Daca vrei o femeie/fata pentru lucruri sexuale, sunt destul de multe, dar daca vrei o femeie/fata inteligenta care te sustine in orice... nu sunt foarte multe.
Eu sunt Marco si am 12 aniwinking