| SergiuBoss11 a întrebat:

Ce parere aveti despre replicile:
"toate femeile sunt parasute,numai mama si soramea nu sunt, dar si ele la randul lor ar fi tot femei"
"Toate femeile sunt bune … bune de nimic sau bune la ceva"
Napoleon Bonaparte
Are dreptate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost destul de clar, citatul original(primul) e cum l-am scris eu...

8 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Are dreptate? -Nu.
Noi ce am fi, curvi?
La fel ca si noi, femeile au drepturi, si daca ele o fac, si daca o fac nu inseamna ca sunt parasute, cum nu suntem si noi... sau noi suntem parasuti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi oameni zic ca daca femeile fac,, aia'' atunci sunt tarfe.Intr-adevar sunt, daca asta NU se intampla in cadrul casatoriei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare femeie este o tarfa, in afara de mama si sora mea, dar sa nu uitam ca si ele sunt femei.
primul era asa si ii apartine lui Napoleon, al 2-lea ii apartine lui Miguel de Cervantes...

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

1 fii mai clar/clara un pic ca nu inteleg si 2e greseala mea, am uitat sa scriu la prima Miguel de Cervantes.

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

laughingMda...pana la urma e greseala mea. Oricum e o eroare justificata avand in vedere ca am probleme in dragoste.

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Si + ca in manualul meu de istorie scrie clar si concis Napoleon Bonaparte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Stiu cum e...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Am fost destul de clar, citatul original(primul) e cum l-am scris eu...

| OKMaui a răspuns:

Normal ca nu are dreptate. Sunt doar replici de misogin.