| rem1x70 a întrebat:

La ce sunt folosite cărțile de tarot? Cum se folosesc?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

La vrăjeală ieftină.

| Clorox a răspuns:

Vrajitorie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt folosite de tiganci care zic ca-s vrajitoare ca sa-ti ia banii
Cica ghicesc viitorul

| cosssmyn a răspuns:

Citeste cartea " Din tibet in sfantul munte la batranul paisie "

| AdeAdriana a răspuns:

Cartile sunt folosite pentru a ghicii. fiecare carte are o semnificatie. unele inseaman moartea, iubirea, si altele pot insemna vizite de la persoane dragi. Numai persoanele cu un asa numit "har" sau persoane care mostenesc acest har pot da in carti de tarot... in general vrajitoarele dau in carti de tarot pentru a ghicii viitorul apropiat