| Maxim a întrebat:

La ce temperatura ingheata uleiul?

Răspuns Câştigător
| kaumi a răspuns:

Nu ingheata. Odata cu scaderea temperaturii scade fluiditatea.

4 răspunsuri:
| CAsToReL a răspuns:

Sigur ingheata la zero absolut... ai incercat sa-l bagi in congelator? Dc ingheata iti poate da o idee...

| CAsToReL a răspuns:

@zazu1972: omul a intrebat la ce temperatura ingheata...si i-am zis sigur o temperatura la care ingheata. nu cred ca a precizat in intrebare dc e vorba de Floriol sau uleiul de la masina... Eu pur si simplu am presupus ca el este un MAD SCIENTIST si i-am raspuns...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zero absolut inseamna minus 273, e o gluma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de parere cu kaumi ca nu ingheata!