| anonim_4396 a întrebat:

La multi ROMANIA va simnti mandri ca sunteti romanii?

32 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

DA, Sunt mandra ca-s romanca! De aici ma trag, din ROMANIA!
Imi iubesc patria, neamul, iar problemele niciodata nu m-au facut sa-mi uit natia sau sa (mi-)o denigrez/discreditez.

La multi ani ROMANIA! :x (& La multi ani tuturor romanilor, oriunde v-ati afla!)
http://www.youtube.com/watch?v=LJ0rC9m2n78
http://www.youtube.com/watch?v=xj35S9cH7BY

| NoChanceForUs a răspuns:

Am făcut un comic, de mândru ce sunt.
http://i.imgur.com/R4MkT.png

Răspuns utilizator avertizat
| CoquineNoire a răspuns:

Boraci romani si trepanati de pe TPU, desteptati-va!

| DorelSudoru a răspuns:

Daca nu da cineva, ceva pe gratis nu...

| Bogdanux a răspuns:

Partial.

| Încrucişătorul a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Da! sunt mandra ca sunt romanca!

| Intruder19 a răspuns:

Sunt mandru ca sunt roman pentru ca este o tara frumoasa unde ai ce vizita dar mi-e sila de mentalitatea romaneasca si ca suntem prostiti de "conducatorii" acestei tari.

Răspuns utilizator avertizat
| Jigsaw a răspuns:

Nu,aproape deloc.

| anonim_4396 explică (pentru Jigsaw):

Mai faci saw 8?

| Jigsaw a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te oferi...

| anonim_4396 explică (pentru Jigsaw):

Daca intrecem incasarile lui avatar ma bag

| Jigsaw a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu se pune problema.

| CostyMe a răspuns:

Normal ca sunt mandruhee hee

| vladmR a răspuns:

Nu !

| arn64 a răspuns:

Sunt mandru ca raspund la asa o intrebare stupida. normal ca nu sunt mandru rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru arn64):

De ce nu esti mandru de tara ta? sa stii ca in Germania nazista daca afirmai asta erai gazat pentru tradare de tara

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru lolosaurus):

Sincer parerea e ca suntem o specie dar diferim ca culoare da in fond suntem cu toti la fel oamenii cateodata nu sunt mandru nici ca fac parte din specia umana cand vad atat ura

| Infraverde a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu suntem în al treilea Reich, şi cu siguranţă chiorul ăsta care ar trebui să ne conducă nu e Hitler, aşa că nu ne gazează nimeni dacă ne băgăm tot ce avem în mândria naţională.

| Mindreader13 a răspuns:

E încă 30 noiembrie...

| anonim_4396 explică (pentru Mindreader13):

Mai un pic si va vi 1 decembrie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma mandresc.ma mandresc.da de ce mi-ai raportat raspunsutile? ce daca ti-am zis ca esti javra,inseamna ca trebuia sa-mi demonstrezi? ai reusit.m-ai convins. sper ca daca o sa avem nevoie de tine vreodata, ca Roman, sa ne putem baza pe tine.fiindca ma raymusic? javra,. javra, da esti a noastra ma.si santem toti pentru una.

Răspuns utilizator avertizat
| Xbam a răspuns:

50% da 50 %Nu

| KidzzzAww a răspuns:

Posibil.
Mai mult nu. puppy dog eyes
Tu eşti mândru/ă?;;]

| anonim_4396 explică (pentru KidzzzAww):

Buna/ tara este frumoasa dar financiar este jale mare

| KidzzzAww a răspuns (pentru anonim_4396):

Da aşa`i. :<
Cam trist să vezi mulţi câini maidanezi şi case dărăpănate, da asta e tot omul e cel care`i face rău.

| seaman_6619 a răspuns:

Nu