| Eusunttu a întrebat:

Lumanari stinse gasite prin curte! Ce parere aveti?

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sigur nu te-ai îmbătat? Se spune că oamenii gândesc din prisma faptelor lor, dar în cazul ăsta era... pura curiozitate. Că altfel nu se explică.

| alessia5158 a răspuns:

Fara o semnificatie anume!--- probabil ca locuiesti in apropierea vreunui lacas de cult iar lumanarile sunt aruncate peste gard de unii din multimea care a participat la Inviere.

| MeScorpion a răspuns:

Pai explicatia stiintifica ar fi ca a batut vantul.

| DorelSudoru a răspuns:

Ce drqw lumanarile sunt niste chestii din ceara deci n-are cum sa-ti face rau...
Si acum serios blesteme.laughinglaughing

| NickiMinaj a răspuns:

Sa fie... lumanari stinse gasite prin curte? adica na, pe langa gargara cu harry potter, mama omida si osama, ar putea fi doar lumanari stinse gasite prin curte.

| carpediem a răspuns:

S-a oprit curentul.Ce naibi?!

| nutepriveste21 a răspuns:

Nu cred ca e un fenomen paranormal. Dar daca zici ca aveti probleme cu vecinii, cred ca sa gasit explicatia. Hotul neprins e negustor cinstit. Incearca cu o camera de luat vederi, desi e cam complicat s-ar putea sa-ti dea raspunsul pe care il astepti. Oricum daca e adevarat ce zici, e sinistru.

| Libelle a răspuns:

Vraji...
Mai era unul de gasise sub pres in masina unghii si fire de par legate intr-o punga cu atastraight face

Sau a trecut unul de la vreo inmormantare pe strada si a zis si el ca de, e departe pana acas` si lumanarile`s grele...

| nikywillrock a răspuns:

O sa murim cu totii...

| ღNameღ a răspuns:

Ca niste copii au aruncat cu lumanari peste gardul tau?!?

| Triunghi a răspuns:

DECI...
1. fantome
2. vrajitorii
3. farse

ETC! Oricum nu e de bine! :-s

| Eusunttu explică:

Nu stau pe langa nici o biserica si nu are cum sa imi arunce vreun copil pentru ca nu are cum sa ajunga in partea curtii unde au fost gasite.Si am intrebam pentru ca am auzit ca ar putea fi vraji, si suntem certati cu vecinii din acea parte a curtii si d. eaia ne-am gandit ca ar putea fi ceva.Le luam apar altele tot timpul, in orice perioada a anului.

| Eusunttu explică:

Eu v'am cerut parerea, raspundeti daca doriti, dar nu ma luati la misto.

| Windswept a răspuns:

Cineva a avut o aventura romantica, sau cineva se ruga, sau un grup de emo a invadat curtea.Si cel mai probabil:Cuiva i s-a intrerupt lumina, apoi i-a fost lene sa se duca pana la gunoi si le-a aruncat la cel mai apropriat loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cât de superstițios/asă pari, să te aștepți de la mai multe farse.
Mare chestie. Și noi am avut o problemă cu vecinii. Aruncau gunoiul în curtea noastră dar s-a rezolvat.

| Cr3Tzu a răspuns:

Ai curtea bantuita...sau cineva iti face-o farsa...