| anonim_4396 a întrebat:

Ma bantuie numarul 64 peste tot... aveti idee care este semnificatia numarului?
Va dau niste exemple:
1)Pe un forum am 64 de posturi (prima oara cand m-am uitat sa vad cate posturi am)
2)La un joc am lvl 64
3)Mereu cand citesc ceva.vad si un 64
Va rog cine stie sa-mi spuna...ma bantuie numarul asta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sa vedem, crezi in ingerii? PROBABIL este un semn de la ingerii, am sa iti dau semnificatia din acest punct de vedere.
6-inseamna:"Lasati in seama Lui Dumnezeu si a ingerilor orice teama privind lumea fizica, materiala. Echimibrati-va gandurile referitoare la aspectele materiala si la cele spirituale."
4-inseamna: "Ingerii va ajuta in acesata situatie."
semnificatie extrasa din "ingerii 101" de Doreen Virtue
sper ca ti-am fost de ajutor!

27 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu exista coincidenta deci ti-a fost dat numele asta sa il ai ca norocos sau numele reprezinta ceva.

| Flav a răspuns:

8 la puterea a 2 laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@criticul ala e considerat un prag catre maturitate. Iti tinem pumnii NightKillwinking

cami
| cami a răspuns:

Nu-i nimic, stai linistit happy. Si pe mine cifra 7.

| Crisu_8081 a răspuns:

@ Criticul : lol, good one.

| funnymantm a răspuns:

Interesant... 64 face parte din. hm, cum sa zic. numarul lui Bulvezard (nu belbezub) care e 0.66664 big grin te-am bagat si mai mult in ceata nu? laughing nu iti fa griji. tongue ignora, poate dispare tongue

| CenturyChild a răspuns:

Numarul 64 e format din 6 si 4. 6 reprezinta armonie, sinceritate, iubire si adevar iar 4 reprezinta stabilitate si mai totul e impartit in 4 ( 4 elemente, 4 anotimpuri etc).

Asta e tot ce am gasit big grin Poate te ajutawinking

| Sabwy a răspuns:

Esti tu prea speriat. nu te mai gandi la acel numar. evital

| jo a răspuns:

Este doar o coincidenta. Si eu credeam ca ma urmareste cifra 11 cand aveam vreo 18 ani. Dar s-a plictisit destul de repede si m-a lasat... happy

| ellene a răspuns:

64, 64, 64. nu te teme, e doar o coincidenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai noroc ca nu te bantuie 69rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am scris 64 la cautari numai dezastre, dar nimic despre numarul in sine
http://www.lovendal.net/wp52/?s=64

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat...numarul 64 mi-a marcat viata intr-un fel... poate este vreun semn voi ce spuneti? nu este ora sa nu intalnesc nr 64...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca te chinui prea mult sa vezi acest numar peste tot... daca imi pun acum in minte sa vad un numar peste tot sau o imagine sigur o voi vedea foarte des...pentru ca imi atrage atentie nu pentru ca nu ar fi existat si inainte.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@CenturyChild wow...chiar m-a uimit treaba asta...pentru ca de la o intamplare eu sunt foarte aproape de Dumnezeu sufleteste...am o incredere infinit marita de atunci si...gandesc numai in bine... m-ai LUMINAT total

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea asta mi-a amintit de ceva:
"Coincidente sinistre
Politice
1981:
1. Printul Charles se casatoreste.
2. Liverpool castiga Cupa Europeana.
3. Papa moare.
2005:
1. Printul Charles se casatoreste.
2. Liverpool castiga Cupa Europeana.
3. Papa moare.
CONCLUZIE:
Daca Printul Charles se mai casatoreste o data si Liverpool ajunge iar intr-o finala europeana ar fi bine sa-l anunte cineva pe Papa."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pura nimereala e clarwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu de 3 4 ori pe zi ma uit la si 59 nu inteleg nimic ce inseamna... poate sa mi spuna si mie cineva...pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TE'ai uitat prea mult la filmul"number 23"laughing incearca sa ignorihappy. nu lua in seama toate prostiile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am niciun raspuns pentru tine dar sunt in aceeasi situatie.Vad pe fiecae zi numarul 69 de 2, 3 ori pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! si eu am patit exact la fel, dar cu nr 17...sunt o fire realista, am considerat ca fiind simple coincidente o data de doua ori dar... de acum incepe sa fie foarte freaky...imi apare in toate momentele importante ale vietii, sau legat de anumite persoane... Imi doresc sa stiu semnificatia acestui numar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti prost bai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este nr meu preferatlaughing

| dyav0litza a răspuns:

Stai calm.Si pe Michael Jakcson cifra 7. Poate ajungi la fel de celebru k el

| Keilly a răspuns:

Pe mine ma bantuie 69, so... STFU. laughing