| 4b a întrebat:

Mai trist decat sa pierzi pe cineva, e sa te pierzi pe tine? sad

Răspuns Câştigător
| alexhardy a răspuns:

Cel mai trist este sa iti pierzi Speranta. Daca aceasta dispare atunci esti doar o umbra pe pamant care odata cu apusul soarelui va disparea.

21 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Îhî, dar mai trist e sa-mi pierd caprele.

| harciog a răspuns:

Ai dreptate, ma duc sa ma caut.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Unde sa te cauti ma, unde, ti-ai pierdut talanga?

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

La scafirlie ma, n-auzi la4bb4? Ma duc sa ma caut un pic prin padure, n-oi fi pe acolo oare?

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Poti sa te cauti si in cur, ca tot nu mai te gasesti.

| 4b explică (pentru Hombre):

Te rog Hom, putin respect pentru semeni.
Salut

| IMC90 a răspuns:

Nu

| 220V a răspuns:

Trist ii in amandoua situatiile, dar propia persoana o poti regasi in mai multe forme, dar pe acel cineva niciodata n-o sa gasesti de mai multe ori

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

In cazul meu, da!

| M?d?0611 a răspuns:

E trist să te pierzi şi dureros să pierzi pe cineva, mai dureros decât să te pierzi pe tine.

| WhatheWow a răspuns:

Cel mai trist e sa te pierzi dupa ce ai pierdut pe cineva. broken heart

| Delicacy a răspuns:

Niciodată n-ai să te pierzi pe tine, sau dacă se va întâmpla...o să te regăseşti fără îndoială.

| IMC90 a răspuns (pentru Delicacy):

Cum sa nu te pierzi niciodata? laughing Ia da o tura noaptea prin Ferentari rolling on the floor

| Delicacy a răspuns (pentru IMC90):

Simplu.Am mereu un GPS la mine.

| IMC90 a răspuns (pentru Delicacy):

Mai, eu zic ca-n ferentari s-ar putea sa mai ai si altceva in afara de gps, da nu la tine ci in tine rolling on the floor

| Delicacy a răspuns (pentru IMC90):

Ştii cum se spune, fiecare vorbeşte din propria experienţă.Tu ştii cel mai bine cum stau treburile pe acolo sau în ce, eu n-am de unde să ştiu, n-am fost pe acolo. thinking

| IMC90 a răspuns (pentru Delicacy):

Imi pare rau, nu locuiesc in Ferentari happy Doar ti-am zis sa stii, ca poate treci vreodata rolling on the floor

| Delicacy a răspuns (pentru IMC90):

Mulţumesc.Am avut parte de o porţie de râs nemaipomenită. Eşti foarte hazliu, cred că ţi se trage de la tutun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e trist, e nitel "incomfortabil".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea mi se pare fara rost.Pai daca te-ai pierdut pe tine, cum ai mai putea pierde si pe altcineva? Deci nu mai exista posibilitatea de comparatie.

| MIkihellaA a răspuns:

sa nu te recunosti pe tine insuti? sa nu stii ce e cu tine? sa te simti. aiurea. da e trist. cu totii trecem prin asa ceva credthinking