| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a umflat sfarcul sanului de ce

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te ma medic cat mai repede. Azi sau maine. Poate fi o infectie - mastita, dar poate fi si o tumora care deformeaza sanul. Nu amana vizita la medic. E urgent.

3 răspunsuri:
| dalea a răspuns:

Pentru a primi un raspuns amanuntit trebuie sa specifici care san, stangul sau dreptul?

| RELIABLE a răspuns:

Si eu am aceiasi problema de vreo 4 ani mi s-a umflat sfircul drept in urma unei lovituri dar nu am bagat de seama tu ai aflat de ce?

| Haiiipa a răspuns:

Am avut aceeasi problema. Am consultat un endocrinolog si mi-a spus ca s-ar putea sa fie o infectie si ca s-ar putea sa ma operez, ama vut si dereglari ale menstruatiei. o perioada luuunga de timp (luni de zile) nu mi-a venit menstruatie si s-a dovedit a fii o problema hormonala dar prin medicamente sunt bine acum. Du-te si tu la un endocrinolog!