| 4b a întrebat:

Nu inteleg o chestie asa ca am nevoie de ajutor; cum adica lucrurile bune se afla acolo unde te astepti mai putin?

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Se refera, de exemplu, ca raspunsurile cautarilor tale sunt in propria ta fiinta, nu trebuie sa calatoresti sute de kilometri pentru cineva care sa ti le dea. Tot ce trebuie sa faci este sa deschizi bine urechile si ochii. Vei afla tot ce vrei sa stii.

4 răspunsuri:
| wales a răspuns:

Din cauza omului care se ghidează după simț nu după rațiune.

| DorelSudoru a răspuns:

Cautale sub pat...
Si chiar daca ai afla la ce sar referi vorba aste tear ajuta?/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte adevarat.Iti dau un ex:un prieten adevarat,cu care poti discuta si sfatui orice,in care poti avea incredere, intotdeauna va cineva la cre te astepti mai putin, pe care chiar nu-l cunosti.Numai bine.

| Alina_2413 a răspuns:

Relaxează-te! Lucrurile cele mai bune se întâmplă când te aştepţi cel mai puţin (pe neasteptate) atunci e mai special