| dmess a întrebat:

Nu le ajunge femeilor ca le-am dat drept de vot? Acum vor sa primeasca flori si cadouri! Voi, necesitati existentiale, nu vi se pare ca va da omul un deget iar voi luati toata mana?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Tu esti dovada vie ca nu orice ejaculare merita si un nume.

61 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Daca nu simti ca trebuie sa oferi un cadou nu o face.Dar este un gest care ar trebui sa porneasca din inima ta ca recunostinta pentru cea care ti-a dat viata si te-a educat, te-a spalat si te-a crescut.Sau,daca ai o sotie la fel se pune problema.Asta daca o iubesti cu adevarat.

| Vizitiul a răspuns:

Zbenguici -Dar acela care judeca, merita un nume?

| Vizitiul a răspuns:

Zbenguici -Esti arbitru? Ca sa stiu, sa evit pozitile de ofsaid.

| Vizitiul a răspuns:

Zbenguici-Ai uitat ca suntem pe un site? Scrie in regulile siteului ca nu am voie sa intervin acolo unde nu sunt chemat? Nu cred. Deci cine-i ala incoerent?

| Vizitiul a răspuns:

Zbenguici -O carte citita (in plus) nu strica nimanui, deci nu ti-a reusit insulta.

Apache
| Apache a răspuns:

TPU facem o raportare in lant sa scapam de idiotul asta? sau preferati vechea poveste cu pistolul la tampla?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Propunere oficiala si al naibii de serioasa pentru Stela si Catalin: Faceti-l, frate, pe @dmess, expert, ca e cazul. E trollul perfect si e pacat sa nu fie rasplatit cumva pentru eforturile depuse spre binele si propasirea TPU.
@dmess: nu-i asa ca te oftici?

| Flav a răspuns:

Tu ai descoperit America? Multumeste-i mamei tale ca ti-a dat viata, ca te-a sters la fund, ca la urma urmei, tot de la o țîță ai supt si tu!

| NoChanceForUs a răspuns:

Toata lumea vrea sa-l scoata pe @dmess, dar @dmess nu moare, el se transforma.(si uite asa maine TPU va avea un user in plus complet incognito.)

| PhaseMorphXR a răspuns:

Da mai, chiar asa happy

Ce bine le-ai zis-o, go dmess, go! =d> Pune lucrurile la punct ca nu se mai poate asa happy

| PhaseMorphXR a răspuns:

"eu nu incerc niciodata sa pun lucrurile la punct, ba din contra. "

Mi-au dat lacrimile de la atata profunzime... day dreaming

| PhaseMorphXR a răspuns:

Funda pentru Zbenguici, funda pentru Zbenguici... omfg! omfg! "lacrimi"
rolling on the floor rolling on the floor

| PhaseMorphXR a răspuns:

Cum naiba sa nu-ti placa rolling on the floor...

| Leocerba a răspuns:

Apache,de acord!
(tinand cont ca asta isi doreste si ca ne-o cere de cateva zile)

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@Leo, Apache, ma bag si eu!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Promotie- chiar iti doresti sa ma justific in fata ta? O pot face cu tine, insa nu ma adresam tie. Sau tie iti place sa stai in ofsaid?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Promotie, esti incoerent si te bagi aiurea in seama. Cand ma voi adresa prima oara tie pe un subiect discutat, atunci sa raspunzi, in rest nu vorbi neintrebat si apoi te duci pe langa subiect.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dmess, tatal meu iubeste femeia.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@DANºCLλUDIU, cand ai o cerinta vino si cu o argumentare ca nu sunt mama ta sa fac ce vrei pentru ca te dai cu fundul de pamant. Daca te simti lezat de ceea ce scriu, argumenteaza. Daca nu stii cum sa faci o argumentare, uite-aici: http://www.scribd.com/doc/2901199/Structura-eseului-argumentativ. Si scrie la subiect ca pe langa e toata societatea.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Promotie, sa inteleg ca intervii pentru ca esti chemat? Te-ai gandit vreodata sa citesti ce scriu si sa comentezi ceea ce scriu, nu sa arunci la-ntamplare cuvinte, asa in spiritul de turma? Ia pune mana tu pe-o carte de-a lui Kapferer, baiatul meu, ca ai nevoie. Sunt satula de oi.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Vizitiul, daca esti atat de la labil in gandire cum esti in nick-uri e o o problema majora pentru tine. Daca tu crezi ca ii recomand cuiva sa citeasca o carte pentru a-l jigni, mai schimbati o data nick-ul.
Daca am de adus o injurie, o fac direct dupa cum vezi.

| DorelSudoru a răspuns:

@dmess esti in depresie sau ceva?laughingdaca nu vrei nu le da si iesi mai catigat...

| Pomar a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa dai flori nimanui...este o traditie pe care o poti respecta sau nu.sexele ar trebui sa fie egale in drepturi; in america aceasta ëgalitate"este mult mai mare de cat in Romania, de exemplu daca un barbat tine unsa unei femei toata lumea se holbeaza la el. oricum tu poti alege daca vrei sau nu sa respecti traditia...

PrInTeSaDeRoMaNiA nu prea sti care este rostul sexului nu?

| Thunder a răspuns:

@PrInTeSaDeRoMaNiA."Imi pare rau draguta sa iti spun dar daca noi nu am fi voi nu ati exista pe pamant pentru ca noi dam nastere la copii indiferent de sex "

Asta e cea mai mare tampenie pe care am auzit-o azi. rolling on the floor Gandesti inainte sa vorbesti?

| Eva a răspuns:

Nu stiu de ce va suparati asa, vrea doar sa provoace laughing si reusestewinking

| MidnightLady a răspuns:

Da, ai dreptate. Noi, nesimtitele, va luam toata mana. Dar ce faceti cand va vom lua ambele maini? Si fara maini, si fara femei...cam naspa, nu? Nu-ti mai ramane decat yoga.

| AlxMro a răspuns:

Suntem atât de nerecunoscători femeilor din viaţa noastră, încât avem nevoie de o Zi a Femeii pentru a ne aminti acest lucru.
E bine şi aşa.

| luana1 a răspuns:

Pai,daca degetul nu ofera nimic? Asta e.:-)

Răspuns utilizator avertizat