| mentholinks a întrebat:

Oamenii devin din ce in ce mai indisponibili sau doar mi se pare mie?

13 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Vesnic avem impresia ca suntem ocupati cu ceva, tehnologia e de vina.

| WhatheWow a răspuns:

Ţi se pare doar. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti se pare. Traim alert si vesnic ocupati. Asa ca, nu mai sintem disponibili nici pentru noi. Nu ne mai gindim nici la sufletele noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vezi in ce situatii sunt indisponibili, ca sa stii sigur daca nu cumva vor sa te evite.
Tu vrei exclusivitate de la fiecare in parte? n-ai sa vezi asta prea curand.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Nu cred. Tehnologia are contributia ei aici.

| thewomaninwhite a răspuns:

Si nu numai indisponibili, si nesimtiti si barfitori si din ce in ce mai rau

| PanaceuUniversal a răspuns:

Un singur cuvant ca si raspuns la intrebarea ta, problema care ne pune in garda ori de cate ori vedem un om la fata : FACEBOOK

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Este adevarar si nu ti se pare

| UnOmModest a răspuns:

Iti voi spune urmatorul cuvant ''Tehnologia'' ne-a separat, insa tehnologia este necesara, numai ca omul nu stie sa o foloseasca si a devenit dependent de aceasta.
In concluzie, ca planeta pamant(Terra) sa isi revina iar la normal, va fi nevoie de un nou RAZBOI MONDIAL!
DA! Un nou razboi va schimba mentalitatile.
O zi buna sa ai!

| Terentee22 a răspuns:

Eu cred ca lumea te evita pe tine pentru ca esti naspa

| danysasuke7 a răspuns:

Unii sunt cu tine numai cand ai bani dar adevaratii prieteni sunt cu tine mereu

| alyeualy a răspuns:

Eu cred ca ai dreaptate.